PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31383}
5,9 369
ocen
5,9 10 1 369
Portret podwójny
powrót do forum filmu Portret podwójny

Około 2001 w tvp widziałem film bardzo podobny do tego, najprawdopodobniej offowy, w podobny sposób nakręcony - o parze, mieszkającej w mieszkaniu Warszawie, w podobnym wieku. Ona też miała takie krótkie włosy jak bohaterka tego filmu.
Sceny jakie pamiętam:
-jechali autobusem i nie mogli kupić biletu, pytali czy ktoś ma bilet sprzedać, nikt nie miał i złapał ich kanar
-na przystanku jakiś mężczyzna bił młodego chłopca, wysiedli na przystanku i okazało się, że złapał dziewczynę za pośladek
- motywem przewodnim było, że mieli mieć dziecko, ona była w ciąży i na koniec filmu ona poroniła

karamuczo

Może Farba z 1997?
Choć do końca nie jestem pewna, bo mam w głowie pewna scenę z jakiegoś filmu, ale nie mogę sobie przypomnieć aktorów, ani nic...
Choć właśnie, te krótkie włosy, a Farba ma długie. W tym moim wspomnieniu, właśnie siedzi para w pokoju i ona ma krótkie włosy...

ocenił(a) film na 8
Indra_5

Nie, film Farba to nie był, dość mi znany ale dziękuję za odpowiedź :) Gdyby ktoś wiedział, niech da znać

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones